Hakkımızda

Misyonumuz: 

       Müşterilerimizin yapmış olduğu mal ve hizmet sunumlarında verimliliğin artırılması için en son teknolojiden faydalanarak üretmiş olduğumuz çözümlerimizle  destek olmayı hedeflemekteyiz. Firmamızla birlikte yazılım projemiz, ülkemizde bugüne kadar mevcut ticari otomasyon programlarının birikmiş problemleri noktasında çözüm odağı olma misyonu ile doğmuştur. Stratejimiz,  sektörlerin reel ihtiyaçlarını sürekli  güncellemelerle çözüm bularak , işletmenin sorunsuz çalışmasını ve zaman  kaybını minimize ederek, minimum maliyetle maksimum performansı sağlayabilmek ve satıcı ile müşteri arasındaki memnuniyeti  istenilen seviyeye getirebilmektir.   

 

 Vizyonumuz:


        Son 30 yıldır var olan ticari yazılımların sentezine sahip bir kapasitede olan   yazılımımız, günü kurtarmak için değil geleceği yakalayıp var olması gereken tüm işlemlerin sistem içerisinde pratik olarak sunmaktadır. “Önce insan” sloganı ile şirketimizin yaşam tarzını belirleyen bu vizyon  ve   AR-GE merkezimizin katkıları ile Önümüzdeki 5 yıl içerisinde yazılım sektöründe  reel anlamda öncelikli ve daha saygin bir konuma yükselmeyi hedeflemekteyiz.       


       Geleceğin doğru tanımlaması ile umutsuzluğun ve her türlü kriz riskinin sıfırlandığı bir  yapı ile yeni başarılara iş ortaklarımızla birlikte atacağımız imzalar  yazılım sektörünün güvencesi olacaktır.      


Barkopos® perakende otomasyon sistemi; Yeni nesil yazarkasalarla ve kullanılan Mikro, Netsis yazılımlarıyla entegreli kullanabileceğiniz yazılımımızdır.

Barkopos® perakende otomasyon sistemi; Bir firmanın ihtiyaç duyduğu Satış, stok, müşteri, tedarikçi ve personel hesaplarını organize eden komple bir muhasebe sistemidir. En önemli özelliği hızlı, pratik bir otomasyon sistemi olmasının yani sıra ön muhasebe sistemini içermesidir.
Barkopos® otomasyon programı stok seviyelerini doğru bir şekilde takip etmenize, tüm işlemleri otomatik hale getirmenize ve müşterilerinize sunulan hizmet verimliliğini artırmanıza olanak tanıyan bir yönetim çözümü sunar. Bir işletmenin barkotlu satış sisteminde ihtiyaç duyacağı stok, cari, fatura, masraf, çek, banka, envanter, yazarkasa, indirim, paket servis, hızlı satış, sms, E-mail gönderme gibi temel modülleri içermektedir. Personel değişiminin çok olduğu sektörlerde özellikle kasiyerler tarafından kullanılan satış ekranımız hiç bilgisayar bilgisi olmayanlar tarafından bile birkaç dakika içinde rahatlıkla kullanılabilmektedir. Eleman ve kasiyerlerin programa erişim yetkilerini belirleyerek programın sadece sizin belirleyebileceğiniz bölümlerine erişmelerini sağlayabilirsiniz. İşletmenize gitmeden cep telefonundan veya bilgisayarınızdan istediğiniz zaman
Barkopos® programını çalıştırıp, işletmenizin stok durumu, cari ekstre veya cirolarını izleyebilirsiniz.


Barkopos® Otomasyon olarak Otomasyon sektöründe yılların verdiği tecrübe ile sektöre can veren markalarımızla büyümeye devam ediyoruz.

• Markalarımız

Barkomatik, Tazga, BarkomatikPos, Barkopos,Barkoplus,Barkosys, Barkomax,Barkoweb, Barkomatik Smart, Barkomatik plus, Barkomatik Mega,

• Ürünlerimiz
Barkod Okuyucu, Barkod Yazıcı, Barkotlu Teraziler, Dokunmatik Ekranlar, Dokunmatik Pos, El Terminali, Kasalar, Müşteri Göstergesi, Okuyucular, RFID, Tüketici Elektroniği, All in one pc, Monitör, Led Ekran, Fiş Yazıcı, Araç Muhasebe Seti, Etiket, Kartuş, Ribon ve daha bir çok ürün grubu.

 
Neden BarkoPOS?

© Copyright 2023 BarkoWEB| Barkopos